𝐎𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐮𝐨𝐣𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐤𝐚𝐥𝐞̇𝐝𝐢𝐧𝐢𝐮̨ 𝐞𝐠𝐥𝐮𝐜̌𝐢𝐮̨ 𝐬𝐮𝐫𝐢𝐧𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬

Paskelbta , Kategorijos Naujienos
 
🌲           Pasibaigus didžiosioms žiemos šventėms, pamažu atsisveikiname ir su šių švenčių simboliais – kalėdiniais papuošimais. Labai svarbu, kad nupuoštos Kalėdų eglės būtų tinkamai sutvarkytos, todėl Marijampolės savivaldybės administracija inicijuoja eglučių surinkimo paslaugą iš daugiabučių namų gyventojų, kad jos būtų surinktos ir išvežtos tinkamai sutvarkyti.
🚛            Nupuoštų eglučių ar eglių šakų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – jos turi būti tvarkingai paliktos aikštelėse šalia bendro naudojimo konteinerių. 𝐍𝐮𝐨 𝐬𝐚𝐮𝐬𝐢𝐨 𝟔 𝐢𝐤𝐢 𝐬𝐚𝐮𝐬𝐢𝐨 𝟏𝟕 𝐝. iš visų Marijampolės mieste esančių daugiabučių namų atliekų konteinerių aikštelių suneštas eglutes ir eglių šakas surinkinės UAB „Marijampolės švara“.
                Nupuoštos eglutės ir eglių šakos bus priimtos sutvarkyti ir didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje, esančioje Vokiečių g. 10, Marijampolė, bei žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje, esančioje  Uosinės kaime, Marijampolės savivaldybėje (šalia regioninio sąvartyno).