Dėl mišrių komunalinių, antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų konteinerių aptarnavimo Tarpučių g., Balsupių g. remonto metu

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

Dėl mišrių komunalinių, antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų konteinerių aptarnavimo Tarpučių g., Balsupių g. remonto metu

      Informuojame, kad Tarpučių g. ir Balsupių g. remonto metu mišrių komunalinių, antrinių žaliavų  ir pakuočių atliekų konteineriai bus aptarnaujami pagal įprastą grafiką.

       Tarpučių g. (gatvės atkarpoje nuo Vilkaviškio g. iki Užtvankos g.), Sodininkų g., Daržininkų g., Pabaigų g., A.Tatarės g., Upės g., Tarpučių skg., Užtvankos g. gyventojus konteinerius prašome išstumti į nurodytas vietas Spaudos g., J.  Tallat-Kelpšos g., Jazminų g., Užtvankos g.

       Pakalnės g. gyventojai mišrių komunalinių, antrinių žaliavų  ir pakuočių atliekų konteinerius turėtų išstumti į Tarpučių g.

        Balsupių gatvės gyventojai mišrių komunalinių, antrinių žaliavų  ir pakuočių atliekų konteinerius turėtų stumti į Vyšnių, Slyvų ar Atgimimo gatvėse nurodytas vietas.

Gyventojai konteinerius gali išstumti į bet kurią iš nurodytų vietų, kur kuriems gyventojams yra patogiau, tačiau prašome atkreipti dėmesį į savo individualaus konteinerio identifikacinį numerį, kad pasiimdami nesupainiotumėte konteinerių.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija