Gaukite mokėjimo pranešimus SMS žinute

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

       Uždaroji akcinė bendrovė Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras (toliau – MAATC) informuoja, kad perkant laiškų spausdinimo ir išnešiojimo paslaugą pastaraisiais metais labai išaugo paslaugos kainos, todėl siekiant, kad įmoka už atliekų tvarkymą nedidėtų, svarstoma galimybė ateityje atsisakyti popierinių mokėjimo pranešimų siuntimo paštu, o pageidaujantiems gauti, būtų priskaičiuojamos jų spausdinimo ir siuntimo išlaidos.

        Kiekvienais metais nemaža dalis paštu išsiųstų pranešimų grįžta su informacija, kad nerastas adresatas, netvarkinga gavėjo pašto dėžutė arba jos visai nėra. Negautas mokėjimo pranešimas neatleidžia nuo pareigos mokėti mokestį už atliekų tvarkymą, o laiku jo nesumokėjus, skaičiuojama skola, kuri gali būti perduota skolų išieškojimo įmonei, dėl ko pati išieškoma suma gali dar padidėti.

     Kad taip nenutiktų, geriausia išeitis – užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą, gauti SMS žinutę su nurodyta mokama suma arba naudotis MAATC savitarna.

       Kaip alternatyvą popieriniams pranešimams MAATC siūlo naujieną – t. y. gauti informaciją apie mokėtiną sumą trumpąją SMS žinute. Gyventojai apie mokėtiną sumą gaus SMS pranešimą nurodytu mobilaus telefono numeriu. Gavę SMS pranešimą labai paprastai sumokėti už paslaugas galėsite „Perlo” terminaluose ar sąskaitų apmokėjimo platformoje www.perlasgo.lt., prekybos centrų „MAXIMA“ kasose, AB „Lietuvos pašto” skyriuose, nurodę mokėtojo kodą bei mokėtiną sumą, matomą SMS tekste.

        MAATC turi sukauptą dalies klientų mobilių telefonų numerių duomenų bazę, tačiau dalis telefonų numerių gali būt jau nenaudojami ar pasikeitę, todėl siekiant išsiaiškinti naudojamus telefonus ir jų savininkus, birželio 15 d. visiems planuojame išsiųsti testines SMS žinutes, kad galėtume patikslinti naudojamus telefonų numerius. Tie kurie negaus žinučių, o norėtų jas gauti, turi skambinti į MAATC klientų aptarnavimo skyrius ir paprašyti duomenų bazėje įrašyti telefono numerį ir pažymėti, kad klientas pageidauja gauti SMS žinutes.

        Kontaktiniai MAATC klientų aptarnavimo skyriaus telefonai:

Kalvarijos sav. tel. (8 652) 45175

Kazlų Rūdos sav. tel. (8 652) 49461

Marijampolės sav. tel. (8 698) 17850

Šakių rajono sav. tel. (8 652) 34503

Vilkaviškio rajono sav. tel. (8 685) 27867

       Šiuo metu mokėjimo pranešimus taip pat galima gauti elektroniniu paštu arba prisijungus prie MAATC savitarnos svetainės https://savitarnamaatc.mokesta.lt/account/login

        Gauti atspausdintą sąskaitą galima taip pat atvykus į MAATC Klientų aptarnavimo skyriaus padalinius savivaldybėse.

         Atsižvelgiant į numatomus pokyčius, jei pageidaujate gauti informaciją SMS žinute į mobilųjį telefoną, prašome Jūsų paskambinti MAATC aukščiau nurodytais telefonais ir patikslinti Jūsų mokėtojo kodą ir naudojamo mobilaus telefono numerį. Ačiū už supratimą ir bendrą siekį saugoti mus supančią gamtą.

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro administracija