Raginame naudotis elektronine savitarna

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

Siekdami tausoti gamtą ir mažinti bendrovės pašto išlaidas, kviečiame prisijungti prie klientų savitarnos svetainės https://www.maatc.lt/e-savitarna/ , kurioje galėsite:

  • Peržiūrėti Jums suformuotus mokėjimo dokumentus;
  • Sumokėti įmokas už komunalinių atliekų tvarkymą (galima įvesti norimą mokėti sumą);
  • Nustatyti mokėjimo dokumentų gavimo būdą (kviečiame pažymėti sutikimą sąskaitas gauti elektroniniu paštu ir nurodyti el. pašto adresą);
  • Peržiūrėti objektus, už kuriuos skaičiuojama įmoka už komunalinių atliekų tvarkymą;
  • Peržiūrėti objektams priskirtus mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

 

Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo pranešime lentelėje yra pateiktas objektui priskirto individualaus mišrių komunalinių atliekų konteinerio inventorinis numeris (pvz. 18-L-12345). Pasitikrinkite ar jis sutampa su Jūsų valdoje esančio konteinerio numeriu. Jei pastebėsite neatitikimus arba informacijos apie konteinerius mokėjimo parnešime nėra, prašome informuoti telefonu 8 800 22002 arba rašyti elektroniniu paštu ir nurodyti konteinerio adresą bei esamą inventorinį numerį.

 

Primename, kad Marijampolės ir Kalvarijos savivaldybėse yra dalinami rūšiavimo konteineriai (pakuotėms ir stiklui) individualioms namų valdoms, kurios turi individualius mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

  • Kalvarijos savivaldybės gyventojus, kurie iki 2018-08-07 negavo antrinių žaliavų rūšiavimo konteinerių, prašome skambinti UAB „Marijampolės švara“ Kalvarijos padalinio vadovui Alfredui Bieliūnui telefonu 8 615 75685.
  • Marijampolės savivaldybės gyventojus prašome skambinti UAB „Marijampolės švara“ telefonu 8 620 60378.

 

 

 

Rūšiuokime atliekas ir tausokime gamtą !!!