Svarbi informacija Marijampolės savivaldybės gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai!

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras ir UAB „Ecoservice“ informuoja, jog buvo pasirašyta komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir jų vežimo paslaugų teikimo sutartis. Marijampolės savivaldybėje „Ecoservice“ suženklins visus pakuočių ir stiklo atliekoms rinkti skirti konteinerius.

Ką daryti gyventojams?

Marijampolės savivaldybės gyventojų prašome, laikotarpiu nuo rugpjūčio 25 d., pakuočių atliekų surinkimo konteinerius (tiek pakuočių, tiek stiklo) išstumti (nepriklausomai nuo to, ar konteineriai pilni, ar tušti) už teritorijos ribų arba ženklintojams prieinamoje vietoje, kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteineriusPrašome gyventojų pakuočių ir stiklo atliekų konteinerius laikyti išstumtus tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai ir ant konteinerio šono užrašyti ženklinimo numeriai. Nesuženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami.

Konteinerių ženklinimas pakuočių ir stiklo atliekų išvežimo paslaugos sąlygų nekeičia – paslauga išlieka nemokama.

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai nurodyti interneto svetainėje: www.maatc.lt ir paslaugos teikėjo interneto svetainėje: www.ecoservice.lt. Juos taip pat galite sužinoti paskambinę nemokamu telefono numeriu +370 800 53533.

Kodėl reikalingas šis ženklinimas?

Konteinerius žymime tam, kad klientų aptarnavimas vyktų dar sklandžiau. Ženklinant konteineriai įtraukiami į bendrą elektroninę apskaitos sistemą – bus fiksuojamas kiekvienas konteinerio pakėlimas. Tokiu būdu galėsime tiksliai matyti, kad Jūsų konteineris buvo ištuštintas.

Dėkojame gyventojams už supratingumą.

UAB „Ecoservice“ informacija