Tikslinama svarbi informacija apie pakuočių ir stiklo atliekų konteinerių ženklinimą Marijampolės savivaldybėje

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

UAB „Ecoservice“ tikslina informaciją apie pakuočių ir stiklo konteinerių ženklinimą ir prašo gyventojų minėtus konteinerius išstumti už savo teritorijos ribų arba palikti ženklintojams prieinamoje vietoje pakuočių surinkimo dieną ir dieną po jos.  Nesvarbu, ar pilnus ar tuščius, konteinerius išstumtus laikykite visą pakuočių atliekų surinkimo dieną ir dar vieną dieną po jos.

Darbo apimtys didelės, užklijuoti lipdukai specialia įranga susiejami su paženklinto konteinerio buvimo adresu konteinerius ženklina ne tie patys žmonės, kurie juos tuština, tad jeigu pastebėjote, kad nei pakuočių  atliekų vežimo dieną, nei dieną po jos ant jūsų konteinerių vis dar neatsirado lipdukų, dar palikite konteinerius stovėti ženklintojams prieinamoje vietoje.

UAB „Ecoservice“ konteinerius ženklina todėl, kad jie būtų įtraukti į bendrą elektroninę sistemą, kurioje bus fiksuojamas kiekvieno konteinerio pakėlimas, todėl bus aišku, kaip vyksta atliekų surinkimas. Pakuočių ir stiklo atliekų išvežimo paslauga ir po ženklinimo išliks nemokama, tačiau neženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami.