Konkursas “Kompozicija (skulptūra) iš atliekų”!!

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras, kviečia dalyvauti Marijampolės apskrities savivaldybių švietimo įstaigas konkurse “Kompozicija (skulptūra) iš atliekų”.

Konkurso tikslas – formuoti vaikų ir jaunimo, o ir plačios visuomenės gerą požiūrį, skatinantį tinkamai tvarkyti atliekas, mažinti jų kiekius, patenkančius į regioninį sąvartyną, didinti antrinių žaliavų surinkimą, rūpintis mūsų visų švaria aplinka.

Prioritetas teikiamas kompozicijoms (skulptūroms), padarytoms iš antrinių žaliavų (stiklas, plastikas, plastiko pakuotės, metalas, metalinės pakuotės, popierius, kartonas). Galima kompozicija iš naudotų padangų, akumuliatorių, vidaus degimo variklių degalų arba tepalų filtrų, galvaninių elementų ir pan. Pageidautina, kad kompozicijos (skulptūros) būtų sukurtos iš vienos rūšies panaudotų atliekų (negali būti naujos), tačiau leidžiami ir įvairūs sujungimo variantai. Kompozicijos (skulptūros) turi būti lengvai išardomos.

Konkurse gali dalyvauti Marijampolės apskrities savivaldybių švietimo įstaigų mokiniai. Dalyviai bus vertinami šiose grupėse:

  • Ikimokyklinio amžiaus ir I–IV klasės;
  • V–IX klasės;
  • X–XII klasės, meno mokyklos, moksleivių kūrybos centrai, Profesinio rengimo centras.

Kviečiame dalyvauti ir  registruotis iki 2024 m. kovo 22 d.

Registruotis tel.  +370 659 64 084 arba el. p.

Baigiamoji konkurso diena su kompozicijų (skulptūrų) eksponavimu, apdovanojimais, bei konferencija “Atliekos: praeitis ir dabartis” vyks 2024 m. balandžio 22 d., 10 val. Marijampolės profesinio rengimo centre, Kauno g. 117, Marijampolė.