Talkininkai padėjo švarinti sąvartyno teritoriją

Paskelbta , Kategorijos Naujienos

            Pagal Marijampolės krašto samariečių bendrijos, Marijampolės savivaldybės ir UAB „Mantingos“ labdaros ir paramos fondo projektą Marijampolės labdaros valgykloje darbo dienomis yra skiriamas nemokamas maitinimas 30 – 40 žmonių.

            Marijampolės samariečių bendrijos pirmininkė Loreta Dranžilauskienė pasakojo, kad su laikinais sunkumais susidūrusius žmones ši valgykla priima ir maitina nekeldama jokių sąlygų. „Jie neturėtų už gaunamą paramą atidirbti“ – sakė bendrijos pirmininkė.  Tačiau L. Dranžilauskienė džiaugėsi, kad beveik visi labdaros valgyklos lankytojai mielai dalyvauja visuomenei naudingos veiklos akcijose, į kurias yra pakviečiami.

            Pirmininkė prisiminė, kad šios paramos gavėjai sutvarkė skverą P.Armino gatvėje, mielai tvarko bendrijos biuro patalpas. Dalyvavo akcijoje „Darom“, surinko šiukšles iš savivaldybės viešųjų erdvių..

            O šį antradienį labdaros  valgyklos lankytojai dalyvavo regioninio sąvartyno aplinkos tvarkymo talkoje. „Talkininkus UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras aprūpino darbo pirštinėmis, maišais šiukšlėms, – sakė UAB Marijampolės apskrities tvarkymo centro komercijos vadybininkas Valdas Aleknavičius. – Jų veikla mums naudinga – tvarkant regioninį sąvartyną, stiprus vėjas šiukšles išnešioja net už sąvartyno teritorijos.  Talkininkai padėjo jas sutvarkyti“.

                                            Nuotr.: Marijampolės krašto samariečių bendrijos talka